HAKKIMIZDA

NORTH PRIME GRUP BÜNYESİNDE YENİ YÖNETİM, YENİ VİZYON:
2003 yılında kurulan Gordion Otel, 2020 yılından itibaren North Prime Group bünyesine katıldı ve yeni bir vizyon ve anlayışla, ruhu korunarak tepeden tırnağa yenilendi. Ankara’nın en güzel ve en sevilen otellerinden Gordion Otel, Ankara’daki merkezi konumu, mimarisi ve dekorasyonundaki ince zevk, atmosferindeki huzur, güleryüzlü personeli ve sunduğu konforla, 18 yıldır ve daha nice yıllar Ankara’daki eviniz olmaya devam ediyor.

Rezervasyon taleplerinizi bize 0312 427 8080 nolu telefondan veya info@gordionhotel.com adresinden bildirebileceğiniz gibi online olarak kendiniz de rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ODALARIMIZ

Geniş, aydınlık ve ferah odalarımızda Vakko Dekor’un birbirinden farklı desenlerde ödüllü kumaşları, birbirinden farklı şık duvar kağıtları, üzeri  koyu yeşil deriyle kaplı çalışma masaları, Kapalıçarşı’nın el yapımı pirinç döküm havan şamdanları, mermer banyolar, kaz tüyü yorganlar, konforlu yataklar, iş seyahatinde de olsanız, gezmeye de gelmiş olsanız size evinizi aratmayacak şekilde bir araya getirildi.

DÜĞÜN VE TOPLANTI

Gordion Hotel’in farklı planlardaki toplantı salonları ile etkinlik düzenleme konusundaki uzman personeli; her türlü düğün, yemek, atölye, konferans ve seminer ihtiyaçlarınızı kusursuz bir şekilde yerine getirmek için sizleri bekliyor.

BİZİ TAKİP EDİN