Ankara Hotel – Gordion Hotel

0
Oda
0
Restoran
0
Salon

GORDİON HOTEL

Gordion Hotel, 21 yıl önce, 2003’ün güneşli bir Mart günü kapılarını açtığından bu yana, Ankara’nın en güzel ve en sevilen otellerinden biri oldu.  2020 yılından itibaren, KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ’nde (KKTC) geniş bir şube ağıyla faaliyet gösteren sigortacılık hizmetleri grubu NORTH PRIME GROUP’un Türkiye’deki yatırımlarından biri olarak hizmetini sürdürüyor. Şehrin tam merkezindeki konumu, mimarisindeki ve dekorasyonundaki ince zevk, atmosferindeki huzur, güleryüzlü personeli ve sunduğu konforla, Ankara’daki, eviniz olmaya 2003’den bu yana devam ediyor.

OTELİMİZ

Otelimizin kapısından girdiğiniz an, şık ve huzurlu bir mekana ayak basarsınız. Vakko’nun uluslararası ödüller kazanmış kumaşları, birinci sınıf Türk ve İtalyan mermerleri, el yapımı zarif ahşap mobilyalar, 17.ve 18. Yüzyıllardan kalmış Türkiye ile ilgili orijinal gravürler, Kapalıçarşı ustalarının el yapımı döküm pirinçleri, deri Chesterfield’lar, kısacası, neredeyse küçük bir saray atmosferi sizleri karşılar.

ŞEHRİN TAM KALBİNDE

Gordion, Ankara’nın en şık ve popüler caddesi Tunalı Hilmi’yle Büklüm Caddesi’nin kesiştiği yerdedir. Tüm bakanlıklar, resmi kuruluşlar, büyükelçilikler, iş merkezleri, otelimizden birkaç dakika uzaklıktadır. Otelimizden dışarı çıktığınız anda popüler kafeler, restoranlar, marka mağazalar, ilginç ürünlerin satıldığı pasajlar, büyük kitapçılarla dolu Tunalı Hilmi Caddesi’ndesiniz.

GRUP ŞİRKETLERİMİZ