Ankara Hotel – Gordion Hotel

TOPLANTI & YEMEK

Türkiye’nin en prestijli toplantı, düğün ve etkinlik noktalarından birinde bir buluşmaya ev sahipliği yapın. 

Kybele Salonu

Otelimizin en büyük toplantı salonuna, ya da diğer adıyla balo salonumuza hoş geldiniz. Küçük bir otelde bu kadar geniş, yüksek tavanlı, görkemli bir salon görmeyi beklemezsiniz. Halbuki, binlerce güzel anıyı, geçmiş binlerce mutlu günün ve akşamın enerjisini taşıyan prestijli Kybele Salonu, davetleriniz ve toplantılarınız için ideal olanaklar sunuyor.

Masa Düzenleri

0
Kişi U-Masa Düzeni
0
Kişi Sınıf Düzeni
0
Kişi Sinema Düzeni
0
Kişi Yuvarlak Masa
0
Kişi Kokteyl Prolonge

Düğün Organizasyonları

Gordion Otel’in zarifliği, sıcaklığı, şıklığı ve herkesin sözleşmişçesine dile getirdiği “yüksek enerjisi”, bu güzel gününüzü unutulmaz kılmayı bekliyor.

Bu özel günde her şeyin tam istediğiniz gibi olması, tüm detayların göz önünde tutulması konusunda hassasiyet göstermeniz, hatta kaygılanmanız çok doğal. Sizleri, kaygılarınızı bir kenara bırakmaya, her şeyi, otelimizin, konusunda uzman ve deneyimli ekibine emanet etmeye davet ediyoruz. Ekibimiz, 21 yıldır yüzlerce şık, zarif, eğlenceli ve mutlu düğünler organize ediyor. Deneyimli arkadaşlarımızın her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmesi ve sizlerle her an çok sıkı temas içinde olması, sizleri rahatlatacak, kaygılarınızı uzaklaştıracak ve tek yapmanız gereken, sevdiklerinizle birlikte bu en mutlu gününüzün tadını çıkarmak olacak.

Teknik Donanım

Ses Sistemi
Barkovizyon
Perde
Mikrofon
Flipchart